Kombi Bakımı

Kombi Bakımı

Kombi bakımı nasıl yapılır? Kombi bakımında neler yapılır? Bakım her sene yapılmalı mı? Kombi bakımı yapılmazsa sorun olur mu? Kombi bakım ücretleri ne kadar? Kombi bakımı esnasında hangi parçalar kontrol edilir?

Genel Kombi Bakımı

Kombinin ömrünü ve yakış kalitesini maksimum düzeye çıkarma işlemine kombi bakımı denir. Kombi bakımı ev, ofis ve işyerlerinde kullandığımız hermetik, bacalı, yoğuşmalı kombilerin incelenip gerekli bakımının yapılmasıdır.

Meydana gelebilecek arızaların önceden tespit edilerek masrafı minimum seviyeye indirir. Periyodik bakım ile kombilerinizin performansını arttırabilir, ömrünü uzatabilir, arızalanmaları minimum seviyeye çekebilir, ısıdan ve yakıt tüketiminden tasarruf sağlayabilirsiniz. Kombi bakımı taleplerinizde cihazlarınıza tam bakım hizmet veriyoruz.

2023 yılında İstanbul Kombi Tamir Servisi’ nin hermatik kombi bakım ücreti 400 TL yoğuşmalı kombi bakım ücreti ise 500TL’dir.

Marka ve modeli fark etmeksizin bütün kombilere bakım servisimiz vardır.

2011 yılından bu yana değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip eden servisimiz ekiblerimizle İstanbul’un Avrupa bölgelerinde hizmet vermektedir.

Kışa başlamadan ev ve işyerlerinizdeki kombilerinize bakım, tamir, onarım, petek temizliği için servislerimizden yararlanabilirsiniz. Yukarıdaki belirmiş olduğumuz fiyat sadece bakım ücretidir.

Kombi tamiri, bakımı, onarımı esnasında oluşacak maliyetler servis ücretlerine eklenir. Siz değerli müşterilerimize için daima kaliteli servis hizmeti vermeyi ve uygun fiyat sağlamayı tercih ediyoruz.

Profesyonel ekibimizle kombi cihazlarına yönelik tüm çözümleri başarı ile sunmaktayız ve sektörde her zaman zirveyi hedefliyoruz.

Dolayısıyla olabilecek kombi arızalarının önüne geçmiş olursunuz. Size sunacağımız hizmetin kusursuz olması bizim için en önemli unsurdur.

Her yaptığımız işin kalitesini bir sonraki işimize taşır, üzerine daha fazlasını ekleriz. Hizmet kalitemizde hem fazlası sloganı ile müşteri memnuniyetini önemsiyoruz.

0535 987 360 60 | 0212 436 53 44 no’lu telefonlardan arayarak daha fazla bilgi alabilir ve servis talep edebilirsiniz.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılıyor?

Kombi yanma verimini arttırmak amacı ile iç tozlarının temizlenmesi. Kalorifer tesisatının dönüş hattında yer alan filtrenin sökülüp temizlenmesi. Kombi bir süre çalıştırıldıktan sonra tekrar kontrol edilerek tesisatın durumuna bakılması. Filtre tekrar pislik toplamışsa petek temizliği yapılması yakıt tasarrufu açısından bütçenize çok büyük fayda sağlayacaktır.

Genleşme tankı hava basınç kontrolünün yapılması (1,5 bar olacak şekilde)

Çakmak mekanizmasının kontrol edilmesi ve ayarlanması.

Brülör (yanma odaları) temizliğinin yapılamsı.

Sıcak su kontrolü sensör ölçümünün yapılması şayet değeri istenen değerde değilse değiştirilmesi.

Gaz enjertörlerinin temizliği ve yanış kontrolünün gerçekleştirilmesi.

Fan motoru kontrolü kirlenmiş fanlar balans neticesinde ses yapabilir temizlenip yağlanması sonucu kombiniz daha sessiz çalışır.

Kombi bakım ekiplerimiz cihazınızın bakımını gerçekleştirirken cihazınızda daha önceden meydana gelmiş olan veya arada sırada tekrarlayan arızaları bildirmeniz halinde sertifikalı servis elemanlarımız arızaları ortaya çıkarabilecek olan parçalarında gerekli kontrolünü yaparak sizleri bilgilendireceklerdir.

İstanbul Kombi Bakım Servisi | Cep: 0535 987 7360 | Tel: 0212 436 5344