Image

Kombi Petek Temizleme Servisi

Kombi bakımı petek temizliği işlemi ne zaman yaılmalı, petek temizliği fayda sağlıyormu, kombi bakımı ve petek temizliği işlemi ne kadar sürüyor? Bu soruların cevapları makalemizde.

Kombi petek temizliği sıcak yaz aylarında akıllara gelmeyebilir fakat soğuk kış günlerinde üşütmemek için petek temizliği ve kombi bakımını mutlaka yaptırmalısınız.
Petek temizliği ılık ilkbahar, yaz ve sonbahar aylarında akla gelmeyebilir, ancak bunlar cihazınızın düzgün çalışmasını sağlamak için en uygun zamandır.
Kombi onarım, bakım ve petek temizliğinin planlanması, kombinin en çok ihtiyacınız olduğunda hazır olmasını sağlamanın en iyi yoludur.

İstanbul Petek temizleme servisi olarak kalorifer peteklerinizin temizliğini yapıyoruz. İyi bir ısınma ortamı için kombinizin derecesini yükseltmek zorunda değilsiniz.

Yakıt giderlerinizi % 20’ ye varan oranlarda azalmasına, kombi ve peteklerinizin ömrünü uzatmak konforlu ısınmanız için özel petek temizleme makinamız ile kalorifer tesisatınızı temizliyoruz, koruyucu ilaç takviyesiyle kalorifer tesisatını daha verimli hale getiriyoruz.

Kalorifer tesisat temizliği tamamlanması sonucunda paslanma, kireçlenme gibi korozyon sorunlarını ortadan kaldırıyoruz.

Petek temizleme servisi kalorifer peteklerinizin yıkanmasını ve kombinizin bakımı tamamladıktan sonra sizlere sıcak bir ortam sunuyor.

Petek Temizleme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Kombi Petek temizliği hizmeti verdiğimiz ilçe ve semtler Atakent, Avcılar, Bakırköy, Bağcılar, Bayrampaşa, Bahçelievler, Başakşehir, Beylikdüzü, Haznedar, Beşyüzevler, Esenler, Fatih, Güngören, Sultangazi, İncirli, Şirinevler, İkitelli, Mahmutbey, Merter, Halkalı Küçükçekmece, Tozkoparan, Zeytinburnu.

Uzman servis ekibimiz müşterilerimize haftanın altı günü 8:00 20:00 arası müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti bir arada sunmaktadır.

Özel makine ve kimyasal ilaçlar ile yaptığımız petek temizleme işlemleri ile tesisat ve panel radyatörlerinizin ilk günkü performanslarını tekrar sağlamaktadır,

Peteklerim ısınmıyor, peteklerimizin üstü ısınıyor altı ısınmıyor, doğalgaz faturalarım kabarık geliyor gibi şikayetleriniz son bulacak.

Petek Temizleme İşlemini Ne Zaman Yaptırmalıyım?

Peteklerinizin yarıdan aşağısı ısınmıyorsa.

Kalorifer petekleriniz hiç ısıtmadığında ya da kombinin derecesini yüksek ayara getirdiğiniz halde yinede ısıtmıyorsa.

Peteklerin üstü ısınıyor fakat altı hiç ısıtmıyor neden?

Kat kaloriferi tesisatınızdaki kombi ye uzak olan petek hiç ısınmıyorsa.

Kombi sürekli kirlenmeden dolayı arıza yapıyorsa.

Kalorifer peteklerinin 2 yıl veya daha uzun süredir hiç temizliği yapılmamış ise

Kombi tesisat filtresi sürekli tıkanıyorsa.

Kombi kısa süreli yanıp devreden çıkıyor veya aşırı ısınma arızası veriyorsa.

Yukarıda belirtilen şikayetlerden herhangi biri varsa artık sizin kalorifer petek temizleme yaptırmanız gerekmektedir.

Petek temizliği nasıl yapılır ne kadar zamanda biter?

Düzgün yapılan bir petek temizlik işlemi yaklaşık olarak 1, 1,5 saat arasında tamamlanmaktadır.

Bu süre içerisinde yapılan işlemler sırasıyla kalorifer tesisatının içerisindeki tortulaşmış olan kirli su tahliye edilir.

Bu yıkama işlemini makine yardımı ile yapılmaktayız.

Yıkamanın ardından kalorifer tesisatınızı çamur ve tortulardan tamamen arındırdıktan sonra yani her petek ayrı temizledikten sonra tesisata koruyucu ilaç takviyesi yapılır.

En son olarak kombiden tesisata su basılır kombi devreye alınır kaloriferler ısıtılarak kontrol edilir artık kaloriferleriniz kışa hazır.

Unutmayınız ki bakımı ve temizliği yapılan kombi ve kalorifer tesisatı daha yüksek performans ve daha düşük enerji sarfiyatı ile ekonomik bir ısıtma sistemine sahip olursunuz.

Petek Temizleme Servisi | 0535 987 73 60 | Tel: 0212 436 53 44