Güngören Kombi Servisi

Güngören kombi servisi Güngören' de kombi ile alakalı bakım, servis, montaj, kombi arızaları için bizi arayabilirsiniz. Kombi servisi alanında en iyi ve kaliteli hizmeti Güngören' de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Güngören Kombi Servisi

Güngören Kombi Tamir Servisi

Güngören'de Arçelik, Beko, Demirdöküm, Buderus, Baymak, Baykan, Ariston, Airfel, Vaillant, Viessmann, Protherm, Ferroli, Eca marka kombilerinizin sorunlarından bakımlarına kadar her türlü işlemde arayabileceğiniz iletişim numaralarımız size kısa sürede dönüş yaparak cihazınızla ilgilenecektir.

Güngören'de kombi tamir servisi için güvenilir bir adres arayanlar profesyonel güler yüzlü ve cihazlarınızın arıza tespiti konusunda gerekli ekipman ve donanıma sahip ekibimizle Güngören ilçesinin tamamında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Güngören kombi tamir servisi her türlü kombi bakımı, montajı ve tamiri gibi işlemlerinizi kaliteli bir şekilde yapmaktayız.

Lütfen dikkat: Bizimle irtibata geçtiğiniz zaman cihazınızın markasını modelini şikayetinizi ve veriyorsa arıza kodunu söyleyiniz bu şekilde kombinize çok daha hızlı müdahale etme imkanımız olur.

Güngören Kombi Bakımı

Güngören' de kombi yanma verimini arttırmak amacı ile iç tozlarının temizlenmesi.

Kalorifer tesisatı dönüş hattında yer alan filtrenin sökülüp temizlenmesi ve kombi çalıştırıldıktan sonra tekrar kontrol edilerek tesisatın durumuna bakılması, eğer filtre tekrar pislik toplamışsa petek temizliği yapılması yakıt tasarrufu açısından bütçenize çok büyük fayda sağlayacaktır.

Genleşme tankı hava basınç kontrolünün yapılması (1,5 bar olacak şekilde) .

Çakmak mekanizmasının kontrol edilmesi ve ayarlanması.

Brülör ( yanma odaları temizliği ) nin yapılamsı

Sıcak su kontrolü (ntc) sensör ölçümünün yapılması şayet değeri istenen değerde değilse değiştirilmesi

Gaz enjertörlerinin temizliği ve yanış kontrolünün gerçekleştirilmesi.

Fan motoru kontrolü kirlenmiş fan motoru balans neticesinde ses yapabilir temizlenip yağlanması sonucu kombiniz daha sessiz çalışır.

Kombi bakım ekiplerimiz cihazınızın bakımını gerçekleştirirken cihazınızda daha önceden meydana gelmiş olan veya arada sırada tekrarlayan arızaları bildirmeniz halinde sertifikalı servis elemanlarımız arızaları ortaya çıkarabilecek olan parçalarında gerekli kontrolünü yaparak sizleri bilgilendireceklerdir.

Güngören Kombi Tamir Servisi | 0535 987 7360 | Tel: 0212 436 5344