Küçükçekmece Kombi Tamiri

Küçükçekmece Kombi Tamir Servisi

Küçükçekmece'de kombi bakımı, onarımı, arızaları, şikayetleri, petek temizliği gibi her türlü duruma karşı kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş kuruluşumuz İstanbul Kombi Tamir Servisi alanında en iyi ve kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Günümüzün en çevreci, ekonomik ve temiz yakıtı olan doğalgaz kullanımının yaygınlaşmasıyla beraber artan kombi kullanımında kombi tamir servisleri de büyük bir öneme sahip olmaktadır.

Küçükçekmece' de Güvenilir Kombi Servisi

Küçükçekmece'de Kombi arızalarından bakımlarına kadar her türlü işlemde arayabileceğiniz servis iletişim numaralarımız size kısa sürede dönüş yaparak cihazınızla ilgilenecektir.

Küçükçekmece'de Kombi güvenilir kombi servisi arayanlar için profesyonel güler yüzlü ve cihazlarınızın arıza tespiti konusunda gerekli donanıma ve ekipmana sahip ekibimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Her türlü bakım, montaj, tamir gibi işlemlerinizi kaliteli bir şekilde yapmaktayız.

Lütfen dikkat: Bizimle irtibata geçtiğiniz zaman cihazınızın markasını modelini şikayetinizi ve veriyorsa arıza kodunu söyleyiniz bu şekilde kombinize çok daha hızlı müdahale etme imkanımız olur.

Küçükçekmece Kombi Bakımı

Küçükçekmece' de kombi yanma verimini arttırmak amacı ile kombi bakımını yapıyoruz.

Kombi İç tozlarının temizlenmesi. Kalorifer tesisatınızın dönüş hattında yer alan filtrenin sökülüp temizlenmesi.

Kalorifer filtresi yerine takılıp kombi  çalıştırıldıktan sonra tekrar kontrol edilerek tesisatın durumuna bakılması, eğer filtre tekrar pislik toplamışsa petek temizliği yapılması yakıt tasarrufu açısından bütçenize çok büyük fayda sağlayacaktır.

Genleşme tankı hava basınç kontrolünün yapılması (1,5 bar olacak şekilde) .

Çakmak mekanizmasının kontrol edilmesi ve ayarlanması.

Brülör ( yanma odaları temizliği ) nin yapılamsı

Sıcak su kontrolü (ntc) sensör ölçümünün yapılması şayet değeri istenen değerde değilse değiştirilmesi

Gaz enjertörlerinin temizliği ve yanış kontrolünün gerçekleştirilmesi.

Fan motoru kontrolü kirlenmiş fanlar balans neticesinde ses yapabilir temizlenip yağlanması sonucu kombiniz daha sessiz çalışır.

Kombi bakım ekiplerimiz cihazınızın bakımını gerçekleştirirken cihazınızda daha önceden meydana gelmiş olan veya arada sırada tekrarlayan arızaları bildirmeniz halinde sertifikalı servis elemanlarımız arızaları ortaya çıkarabilecek olan parçalarında gerekli kontrolünü yaparak sizleri bilgilendireceklerdir.

Küçükçekmece Kombi Tamir Servis Hattı | 0535 987 7360 | Tel: 0212 436 5344