Fatih Kombi Tamir Servisi

Fatih Kombi Servisi

Fatih Kombi Servisi, bakımı, arızaları, onarımı, montajı ve teknik sorunları için en hızlı kombi servis ekibi.

Kombi servisinde gerekli ekipman ve donanıma sahip ekiplerimizle kombi arızaları ile alakalı her türlü sorunlarınıza kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş kuruluşumuz İstanbul Kombi Tamir Servisi en iyi ve kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

En Hızlı Fatih Kombi Servisi

Kombilerinizin sorunlarından bakımlarına kadar her türlü işlemde arayabileceğiniz numaralarımızsize kısa sürede dönüş yaparak cihazınızla ilgileneceğiz.

Kombi tamiri bakımı ve cihazlarınızın arıza tespiti konusunda gerekli donanıma sahip ekibimizle İstanbul Avrupa yakasında siz değerli müşterilerimizi hizmetindeyiz.

Fatih kombi tamir ve bakım servisi olarak her marka kombinin bakımı, montajı, tamirı gibi işlemlerinizi kaliteli bir şekilde yapmaktayız

Lütfen dikkat: Bizimle irtibata geçtiğiniz zaman cihazınızın markasını modelini şikayetinizi ve veriyorsa arıza kodunu söyleyiniz bu şekilde kombinize çok daha hızlı müdahale etme imkanımız olur.

Fatih Kombi Bakımı

Fatih' de kombi yanma verimini arttırmak amacı ile iç tozlarının temizlenmesi.

Kalorifer tesisatınızın dönüş hattında yer alan filtrenin sökülüp temizlenmesi ve kombi çalıştırıldıktan sonra tekrar kontrol edilerek tesisatın durumuna bakılması, eğer filtre tekrar pislik toplamışsa petek temizliği yapılması yakıt tasarrufu açısından bütçenize çok büyük fayda sağlayacaktır.

Genleşme tankı hava basınç kontrolünün yapılması (1,5 bar olacak şekilde) .

Çakmak mekanizmasının kontrol edilmesi ve ayarlanması.

Brülör ( yanma odaları temizliği ) nin yapılamsı.

Sıcak su kontrolü sensör ölçümünün yapılması şayet değeri istenen değerde değilse değiştirilmesi.

Gaz enjertörlerinin temizliği ve yanış kontrolünün gerçekleştirilmesi.

Fan motoru kontrolü kirlenmiş fan motoru balans neticesinde ses yapabilir temizlenip yağlanması sonucu kombiniz daha sessiz çalışır.

Kombi bakım ekiplerimiz cihazınızın bakımını gerçekleştirirken cihazınızda daha önceden meydana gelmiş olan veya arada sırada tekrarlayan arızaları bildirmeniz halinde sertifikalı servis elemanlarımız arızaları ortaya çıkarabilecek olan parçalarında gerekli kontrolünü yaparak sizleri bilgilendireceklerdir.

Fatih Kombi Tamir Servisi | 0535 987 7360 | Tel: 0212 436 5344