Halkalı Kombi Tamir Servisi

Halkalı kombi tamir servisi Halkalı' da kombi servisi, tamiri, bakımı, onarımı, arızaları, şikayetleri, montajı ve teknik sorunları gibi servis talebinize karşı kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş kuruluşumuz aynı zamanda petek temizliği hizmetinde en iyi ve kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Halkalı Kombi Servisi

Halkalı'da kombi tamiri için değerli müşterilerimize bir telefon uzaklıktayız. Kombilerin gerek bakımı gerekse arızaları gibi her türlü duruma karşı kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş kuruluşumuz İstanbul Kombi Tamir Servisi Halkalı'da kombi servis hizmetlerini gün içerisinde sunmaktayız.

Halkalı kombi servisi kombi sorunlarından bakımlarına kadar her türlü işlemde arayabileceğiniz irtibat numaralarımız size kısa sürede dönüş yaparak kombi şikayetlerinizle ilgilenecektir.

Halkalı'da kombi servisi alanında güvenilir bir adres arayanlar için profesyonel güler yüzlü ve cihazlarınızın arıza tespiti konusunda gerekli donanıma sahip ekibimizle İstanbul Avrupa yakasında siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Lütfen dikkat: Bizimle irtibata geçtiğiniz zaman cihazınızın markasını modelini şikayetinizi ve veriyorsa arıza kodunu söyleyiniz bu şekilde kombinize çok daha hızlı müdahale etme imkanımız olur.

Halkalı kombi servisi, kombi tamiri, bakımı, onarımı, arızaları, şikayetleri, montajı ve teknik sorunları gibi servis talebinize karşı kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş kuruluşumuz aynı zamanda petek temizliği hizmetinde en iyi ve kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Halkalı'da ısınma sorunlarınıza % 100 kesin çözüm için bizi tercih edebilirsiniz.

Kombi servisçiliği ciddi bir iştir bu sebeple büyük sorumluluk ister işimizi bu bilinçle yapıyoruz ekiplerimizi alanında gerekli bilgi beceri ve donanıma sahip çalışma arkadaşlarından oluşturuyoruz.

Halkalı'da Kombi Tamir Servisi Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Arçelik, Buderus, Vaillant, Bosch, Viessman, Baymak, Protherm, Eca, Alarko, Ariston, Demirdöküm, Airfel, Wolf, Ferroli marka hermatik, bacalı ve yoğuşmalı kombilarinize tamir hizmeti vermekteyiz. Kombi arızaları ve çözümleri için bizi arayabilirsiniz.

Halkalı Kombi Bakımı

Halkalı'da kombi yanma verimini arttırmak ve kullanım ömrünü uzatmak amacı ile kombi bakımı yapıyoruz.

Kombi iç tozlarının temizlenmesi. Kalorifer tesisatının dönüş hattında yer alan filtrenin sökülüp temizlenmesi ve kombi çalıştırıldıktan sonra tekrar kontrol edilerek tesisatın durumuna bakılması, eğer filtre tekrar pislik toplamışsa petek temizliği yapılması yakıt tasarrufu açısından bütçenize çok büyük fayda sağlayacaktır.

Genleşme tankı hava basınç kontrolünün yapılması (1,5 bar olacak şekilde) .

Çakmak mekanizmasının kontrol edilmesi ve ayarlanması.

Brülör ( yanma odaları temizliği ) nin yapılamsı

Sıcak su kontrolü (ntc) sensör ölçümünün yapılması şayet değeri istenen değerde değilse değiştirilmesi

Gaz enjertörlerinin temizliği ve yanış kontrolünün gerçekleştirilmesi.

Fan motoru kontrolü kirlenmiş fanlar balans neticesinde ses yapabilir temizlenip yağlanması sonucu kombiniz daha sessiz çalışır.

Kombi bakım ekiplerimiz cihazınızın bakımını gerçekleştirirken cihazınızda daha önceden meydana gelmiş olan veya arada sırada tekrarlayan arızaları bildirmeniz halinde sertifikalı servis elemanlarımız arızaları ortaya çıkarabilecek olan parçalarında gerekli kontrolünü yaparak sizleri bilgilendireceklerdir.

Halkalı Kombi Tamir Servisi | Cep: 0535 987 7360 | Tel: 0212 436 5344